Menu Close

Mokytojai

Adžgauskienė Sigita, vyr.mokytoja, fortepijono programa
Armanavičiūtė Inga metodininkė, dailės programa
Balčiūnienė Renata vyr.mokytoja, chorinio dainavimo programa
Baltakienė Daivutė vyr.mokytoja, fortepijono programa
Baranauskienė Laimutė vyr.mokytoja, pučiamųjų instr. programa
Čižauskienė Edita vyr.mokytoja, fortepijono programa
Dičmanė – Kazlauskaitė Aurelija vyr.mokytoja, chorinio dainavimo programa
Dovidavičius Stanislovas vyr.mokytojas, styginių instr.programa
Dulinskaitė Irena vyr.mokytoja, liaudies instr.programa
Eidukienė Dalia vyr.mokytoja, fortepijono programa
Griesiuvienė Regina metodininkė, akordeono programa
Grigaliūnas Renaldas metodininkas, pučiamųjų instr.programa
Grigaliūnienė Asta metodininkė, liaudies instr.programa
Ivaškevičienė Jolita vyr.mokytoja, chorinio dainavimo programa
Jakubauskienė Elena metodininkė, chorinio dainavimo programa
Jočytė Vida vyr.mokytoja, chorinio dainavimo programa
Kairevičius Arvydas vyr.mokytojas, pučiamųjų instr.programa
Kantoravičienė Jūratė vyr.mokytoja, styginių instr.programa
Kratavičius Vilmantas vyr.mokytojas, akordeono programa
Luciukaitė Odilija mokytoja, pučiamųjų instr.programa
Lukoševičienė Rima vyr.mokytoja, styginių instr.programa
Mališauskienė – Rastenytė Gabrielė metodininkė, chorinio dainavimo programa
Marcinkevičienė Rita vyr.mokytoja, dailės programa
Maselskienė Akvilė mokytoja, teatro prgrama
Melinskaitė Milda mokytoja, fortepijono programa
Mikalauskienė Snieguolė vyr.mokytoja, styginių instr.programa
Murauskienė Violeta vyr.mokytoja, fortepijono programa
Pelekevičius Dalius vyr.mokytojas, pučiamųjų instr.programa
Petrokienė Dalia vyr.mokytoja, fortepijiono programa
Ramunis Robertas vyr.mokytojas, pučiamųjų instr.programa
Redžepovienė Daiva metodininkė, chorinio dainavimo programa
Rimas Justinas mokytojas, mušamųjų instr.programa
Rudzevičienė Zita metodininkė, liaudies instr.programa
Šimkutė Vaida metodininkė, fortepijono programa
Straševičius Stanislovas vyr.mokytojas, liaudies instr.programa
Tamašauskienė Asta vyr.mokytoja, chorinio dainavimo programa
Tokarevienė Kristina vyr.mokytoja, dailės programa
Vitienė Daiva metodininkė, muzikos teorija
Vrublevskis Artūras metodininkas, pučiamųjų instr.programa
Zubkovas Leontijus vyr.mokytojas, gitara/mušamųjų instr.progra

Uždravė Daiva metodininkė, fortepijono programa

 

Skip to content